اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

يک داور ايراني به کانادا مهاجرت کرد

مسابقات ليگ برتر فوتبال ايران در شرايطي در فصل اخير دنبال شد که يکي از داوران فعال در فصل اخير، اميرسامان سلطاني بود؛ داور 28 ساله اهل استان زنجان که براي چهارمين فصل پياپي در ليگ برتر قضاوت مي‌کرد، در 11 مسابقه ليگ بيست‌وسوم در نقش داور اول کار خود را پيش برد و در جام حذفي و ليگ دسته اول فوتبال ايران هم جزو داوران فعال بود و در مجموع فصل اخير، 16 قضاوت در کارنامه سلطانيِ 28 ساله ديده مي‌شود.

يک داور ايراني به کانادا مهاجرت کرد

به گزارش خبر آنلاين، امير سامان سلطاني در فصل اخير ليگ برتر مصافهاي مهمي از جمله نبرد تيمهاي پرسپوليس - آلومينيوم اراک، استقلال تهران - استقلال خوزستان، ذوبآهن اصفهان - استقلال تهران، استقلال تهران - پيکان تهران و گلگهر سيرجان - سپاهان اصفهان را قضاوت کرده است. با وجود آنکه سلطاني اميد داشت در فهرست داوران بينالمللي قرار گيرد اما اين اتفاق براي او رخ نداده و حالا در آستانه 30 سالگي، اين داور باتجربه تصميم به مهاجرت گرفته و طبق آخرين خبرها، سلطاني براي مهاجرت به کشور کانادا آماده ميشود و از فصل آتي در جمع داوران ليگ برتري نخواهد بود!

سلطاني که تجربه حضور در دوره پروجکت فيوچر را زيرنظر (AFC) در کارنامهاش دارد و جزو 8 داور جوان آسيا که در اين دوره حضور يافتهاند، محسوب ميشود، تجربه 4 سال حضور در آکادمي داوران آسيا را در کارنامهاش دارد. گفته ميشود با توجه به نااميدي از حضور در فهرست داوران بينالمللي ايران و براي از دست ندادن شانس حضور در فهرست داوران اليت، اميرسامان سلطاني تصميم به مهاجرت گرفته و عدم حضور او در فصل آتي رقابتهاي باشگاهي قطعي است.