اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

22 نفر از اراذل و اوباش آذربايجان شرقي دستگير شدند

فرمانده انتظامي استان آذربايجان شرقي از اجراي طرح ضربتي مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش و دستگيري 22 نفر در شهرستان هاي مراغه، بستان آباد و اهر خبر داد.

22 نفر از اراذل و اوباش آذربايجان شرقي دستگير شدند

سردار علي محمدي گفت: در راستاي مطالبات و درخواست مردمي، طرح برخورد با اراذل و اوباش با مشارکت رده هاي تخصصي و انتظامي در سطح شهرستان هاي مراغه، بستان آباد و اهر اجرا شد.

اين مقام انتظامي اعلام کرد: در اجراي اين طرح با هماهنگي قضايي، تيم هاي تلفيقي همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده، قهوه خانه ها و پارک هاي سطح شهرستان هاي مراغه، بستان آباد و اهر که اراذل و اوباش به عناوين متخلف در آنجا مبادرت به عرض اندام و ايجاد رعب و وحشت مي کردند، اعزام شدند.

سردار محمدي به نتايج حاصل از اجراي اين طرح که منجر به شکسته شدن قدرت پوشالي اراذل و اوباش شد، اشاره کرد و افزود: ماموران موفق به دستگيري پنج نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقيب مراجع قضايي و انتظامي در شهرستان مراغه شدند و از مخفيگاه آنان تعداد هشت قبضه قمه و يک عدد تبر کشف و به مقر انتظامي دلالت دادند که متهمان پس از تشکيل پرونده به مرجع قضايي معرفي و روانه زندان شدند.

وي ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات فني و اشراف اطلاعاتي، محل شرارت اين اراذل و اوباش را در شهرستان بستان آباد شناسايي و پس از هماهنگي با مراجع قضايي با تشکيل چندين گروه تلفيقي در عملياتي همزمان در چند نقطه از شهرستان موفق به دستگيري 12 نفر اراذل و اوباش سابقه دار با چندين فقره سابقه کيفري شدند .

سردار «محمدي» گفت: ماموران انتظامي شهرستان اهر نيز موفق به دستگيري پنج نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقيب مراجع قضايي و انتظامي در اجراي طرح مبارزه با ارذل و اوباش شدند.

فرمانده انتظامي استان آذربايجان شرقي با اشاره به اينکه متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند، افزود: امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس است و هرکس به هر طريقي بخواهد اين مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانوني پليس روبرو خواهد شد.

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.