اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

رسول خطيبي:

قلعه‌نويي بهترين انتخاب براي هدايت تيم ملي کشور بود

بازيکن سابق تيم ملي کشور گفت: بهترين گزينه ممکن براي هدايت تيم ملي امير قلعه‌نويي بوده و فدراسيون فوتبال به درستي وي را به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي کرد

قلعه‌نويي بهترين انتخاب براي هدايت تيم ملي کشور بود

رسول خطيبي در گفتوگو با خبرنگار فارس در تبريز اظهار داشت: در بين مربيان داخلي امير قلعهنويي بهترين گزينه براي هدايت تيم ملي فوتبال کشور بوده و حضور يک سرمربي داخلي در راس تيم ملي را به فال نيک ميگيريم.

مديرعامل باشگاه مس سونگون گفت: قلعهنويي هم شناخت کافي از فوتبال ايران و بازيکنانش داشته و از لحاظ نتايج هم مربي رزومهداري است و قطعا شاهد نتايج خوبي در تيم ملي با هدايت ايشان خواهيم بود.

خطيبي که خود از بازيکنان تيم ملي در زمان هدايت قبلي قلعهنويي بود، تصريح کرد: بعد از ناکامي ايران در جام جهاني آلمان، قلعهنوعي به خوبي تيم ملي را متحول کرده بود و در جام ملتهاي 2007 تيم ملي ايران با بدشانسي از دور مسابقات حذف شد، اما متاسفانه حضور وي در تيم ملي کوتاه مدت بود.

خطيبي افزود: وظيفه تمامي جامعه فوتبال کشور حمايت از سرمربي تيم ملي بوده و انتخاب قلعهنويي بعد از يک دهه حضور مربيان خارجي در راس تيم ملي، حقانيت و مظلوميت مربيان داخلي را ثابت خواهد کرد.

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.