اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

استاندار آذربايجان‌شرقي انتقاد کرد؛

سياه نمايي و تشويش اذهان عمومي توسط تعدادي از مديران قبلي

استاندار آذربايجان‌شرقي با انتقاد از سياه نمايي و تشويش اذهان عمومي توسط تعدادي از مديران قبلي، گفت: مديران ديروز و مدعيان امروز بهتر است در هر شرايطي انصاف را رعايت کنند.

سياه نمايي و تشويش اذهان عمومي توسط تعدادي از مديران قبلي

عابدين خرم در بيست و پنجمين جشنواره شهيد رجايي آذربايجان شرقي، با بيان اينکه ما نه گذشتگان را مذمت ميکنيم و نه ادعاي شق القمر کردن در مدت کوتاه مديريتي خود را داريم، افزود: اما بايد در نظر داشت کساني که در گذشته عقب ماندگيهاي عديده اي را به استان تحميل کردهاند، حق ندارند در زمان کوتاه پس از روي کار آمدن دولت سيزدهم، اقدام به سياه نمايي کنند.

وي اظهار داشت: اگر امروز شرايط بد است، بدون ترديد مقصر آن آنهايي هستند که سياه نمايي ميکنند و اگر وضع خوب است دليل آن را بايد در تلاشهاي شبانه روزي دولت سيزدهم جستجو کرد؛ در حال حاضر شماها که مسبب وضع موجود بودهايد نبايد اخباري را منتشر کنيد که تمامي کاستيها را متوجه عملکرد هشت ماهه مديريت جديد آذربايجان شرقي کنيد و تمام مشکلات را به ما ربط دهيد.

خرم تصريح کرد: اين گونه اظهار نظرها و سياه نماييها يا ناشي از بي انصافي و يا به دليل بي خبري است، اما مطمئن هستم دليل اين اقدامات بي انصافي است.

وي با اشاره به اينکه آذربايجان شرقي را با 2 هزار پروژه ناتمام و ناقص با پيشرفت فيزيکي بين پنج تا 80 درصد تحويل گرفتهايم، يادآور شد: بنا به گفته همين افراد مدعي، اتمام اين تعداد پروژه 20 سال زمان و 100 هزار ميليارد تومان اعتبار ميخواهد که امضاي اين افراد را نيز دارد و اگر لازم باشد آنها را رو ميکنيم.

خرم ادامه داد: همين مديران گذشته، پروژهاي را پس از 25 سال افتتاح کردند و سپس آن را بلاتکليف رها کرده و مردم را به دردسر انداختند و يا ساختمان بيمارستاني را به صورت نمايشي بدون تجهيزات و امکانات لازم به بهره برداري رساندند که ما براي تجهيز آن بيش از هزينههاي ساختمان، هزينه کرديم.

وي با بيان اينکه استانداري آذربايجان شرقي را زماني تحويل گرفتيم که روزانه شاهد اعتصاب و تجمع اعتراضي هشت تا 10 هزار نفري کارگران بوديم، اضافه کرد: ما هزينههاي زائد و بي مورد را حذف کرديم تا به پارهاي از مسائل اصلي پرداخت کنيم و امروز بنا ندارم و نمي گويم که مديران گذشته اين پولها را در کجاها هزينه ميکردند.

استاندار آذربايجان شرقي از پرداخت بدهيهاي هنگفت دولت گذشته توسط دولت سيزدهم خبر داد و افزود: به عنوان مثال پيمانکار پروژهاي در استان با وجود پرداخت بدهي 500 ميليارد توماني، به دليل بدقوليهاي قبلي حاضر به ادامه فعاليت نيست.

خرم با تاکيد بر اينکه ارائه گزارش عملکرد يکي از مأموريتها و رسالتهاي اصلي و مهم دستگاههاي اجرايي آذربايجان شرقي است، گفت: تمامي دستگاهها موظف هستند با ارائه گزارش عملکردهاي خود، وضع موجود با وضع قبلي را به قضاوت رسانهها و مردم بگذارند.

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.