اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

جزئيات دستگيري عامل انتحاري در تبريز اعلام شد

معاون فرهنگي اجتماعي فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقي در خصوص دستگيري عامل انتحاري که قصد کشته سازي در بين مردم و پليس در تبريز را در فراخوان ضد انقلاب داشت جزئياتي اعلام کرد.

جزئيات دستگيري عامل انتحاري در تبريز اعلام شد

سرهنگ»هاشم شعفي» در تشريح اين خبر گفت: در25 شهريور 1402 همزمان با فراخوان هاي گسترده عناصر ضد انقلاب مبني بر تجمع و ايجاد نامني در کشور يکي از عوامل وابسته به جريانات ضد انقلاب که قصدعمليات انتحاري با هدف کشته سازي در بين مردم و پليس در سطح شهر تبريز را داشت با هوشياري ماموران اطلاعاتي و يگان ويژه دستگير شد.

وي افزود: اين فرد که با برنامه ريزي قبلي نسبت به تهيه تعداد کپسول11کيلويي و پنج کيلويي ودستکاري آنها و مخدوش نمودن پلاک خودر و با نقشه قبلي قصد ايجاد نامني در ميدان نماز تبريز را داشت که با دعاي خير مردم حزب الله و شهيد پرور و با عنايات خداوند منان و با هوشياري عوامل موجود در ميدان دشمن به اهداف خود نرسيد و در اين ماموريت خود ناکام ماندند و يکي از هدف هاي اصلي آنها در کشته سازي خنثي شد.

سرهنگ شعفي با بيان اينکه از اين فردتعداد چهار عددکپسول گاز 11کيلويي و يک عدد کپسول گاز پنج کيلويي آماده انفجار کشف و ضبط شد، افزود: تحقيقات نکميلي از متهم در حال انجام است.

معاون اجتماعي استان در پايان از شهروندان خواست؛ در صورت اطلاع از اينگونه موارد بلافاصله مراتب را از طريق پل ارتباطي 110 به پليس اطلاع دهند.

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.