اظهار نظر 0

روزنامه به دیدگاه شما نیازمند است،از نظراتتون روی موضوعات پیشوازی خواهیم کرد.

  • برگزیده خوانندگان
  • همه
مرتب کردن بر اساس : قدیمی تر

امارات بدنبال لغو قراداد تسليحاتي با رژيم صهيونيستي

امارات درصدد لغو قراداد تسليحاتي با رژيم صهيونيستي است.

امارات بدنبال لغو قراداد تسليحاتي با رژيم صهيونيستي

شبکه 7 تلويزيون رژيم صهيونيستي اعلام کرد که امارات تصميم دارد در واکنش به اظهارات اسموتريچ وزير تندرو رژيم صهيونيستي در مورد شهرک حواره و تعرض به مسجد الاقصي، قرارداد تسليحاتي با اين رژيم را فعلاً لغو کند.

شبکه 12 تلويزيون رژيم صهيونيستي هم تاکيد کرد که اين تصميم امارات در واکنش به حوادث و رخدادهاي اخير در اراضي اشغالي و ناتواني نتانياهو در کنترل دولت متبوعش اتخاذ شده است.

پيشتر وزير دارايي رژيم صهيونيستي اعلام کرده بود: روستاي «حواره» بايد از روي زمين محو شود و من فکر ميکنم دولت اسرائيل بايد اين کار را انجام دهد.

اين در حالي است که کمتر از يک ماه پيش، امارات متحده عربي و رژيم صهيونيستي از نخستين شناور نظامي بدون سرنشين ساخت مشترک در چارچوب همکاري شرکت صنايع هوايي اين رژيم و گروه «ايدج» امارات رونمايي کردند. بر اساس اين گزارش، رسانههاي صهيونيست اعلام کردند که اين شناور که در جريان نمايشگاه صنايع دريايي «ناودکس» در ابوظبي رونمايي شد مجهز به حسگرها و سامانههاي تصويربرداري پيشرفته است و براي نظارت و مراقبت، شناسايي و مين يابي کاربرد دارد.

در پي روي کار آمدن تندروترين کابينه رژيم صهيونيستي، اختلافات داخلي اين رژيم روز به روز بيشتر ميشود و اين رژيم بيش از پيش به سمت تنش و درگيري داخلي پيش ميرود.

شب گذشته نيز بيش از 300 هزار اسرائيلي در مناطق مختلف اراضي اشغالي با حضور در خيابانها خشم خود نسبت به اصلاحات قضائي که کابينه نتانياهو به دنبال اجراي آن است را نشان دادند.

در حالي اعتراضات عليه سياستهاي کابينه رژيم صهيونيستي در حال حاضر وارد دهمين هفته خود ميشود که تحليلگران معتقدند شدت اين اعتراضات بيشتر شده است.

در جريان تظاهرات شب گذشته در اراضي اشغالي تعدادي از معترضين توسط نيروهاي صهيونيست بازداشت شدند.

هفته گذشته نيز منابع عبري زبان اعلام کرده بودند که صدها هزار نفر در نهمين هفته اعتراضات عليه نتانياهو، مجدداً عليه نخست وزير رژيم صهيونيستي و کابينه افراط گراي وي به خيابانها آمده و دست به تظاهرات زدند. رسانهها گزارش داده بودند که با حضور گسترده 250 هزار نفري معترضان، رکورد اعتراضات گذشته جابجا شد و بزرگترين تظاهرات عليه نتانياهو طي سالهاي اخير ثبت شده است.

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.