چگونه با جنگ، انقلاب ايران صادر شد

خرداد ماه سال 90 در جلسه‌اي با حضور پيشکسوتان جهاد و شهادت و برخي فرماندهان سال‌هاي دفاع مقدس در مسجد وليعصر(عج) تهران، سردار شهيد حاج قاسم سليماني فرمانده وقت نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به بيان سخناني در خصوص موضوعات مختلف ازجمله سال‌هاي دفاع مقدس، وضعيت جبهه مقاومت در آن ايام و مسئله بيداري اسلامي که در آن تاريخ چيزي در حدود 5 ماه از آغاز آن مي‌گذشت پرداخت.

15 روز قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

قهرمان ملي نهضت مشروطه چرا مهر عقيق خود را زير پايش شکست

وحيد زينالي: «ميرزا علي‌آقا ثقه الاسلام» فرزند «حاج ميرزا موسي ثقه الاسلام» در شب جمعه 7 رجب سال 1277 هجري قمري در تبريز ديده به جهان گشود، مادرش را زود از دست داد و زير دست نامادرى اول خود بى‌توجه و بى‌سرپرست بزرگ شد و سختى‌ها و بى‌مهرى‌ها ديد.

1 ماه قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

پايدار تا پاي دار؛ روايت شهيد عاشورايي مشروطه

ميرزا علي آقا تبريزي ملقب و مشهور به «ثقه الاسلام» رادمرد آزادي خواه از جمله مبارز ضداستبداد و استعمار ايران زمين است که در عاشوراي 1330 قمري برابر با 9 دي 1290 شمسي توسط روس ها به دار آويخته شد تا درس پايداري و مقاومت را به ايرانيان بدهد.

1 ماه قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

بيوتکنولوژي در خدمت زرادخانه‌ها

بيوتکنولوژي به عنوان يکي از پيشروترين حوزه‌هاي علمي، با سرعت رشدي خيره‌کننده بسياري از ديگر حوزه‌هاي علمي را متحول کرده و همزمان معضلات جدي را نيز به دنبال داشته است.

2 ماه قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

0 مقاله ذخیره شده