آمريکا تحريم‌هاي جديدي عليه روسيه اعمال کرد

وزارت خزانه‌داري آمريکا در پي اقدام ولاديمير پوتين، رئيس جمهور روسيه در امضاي اسناد الحاق رسمي چهار منطقه اوکراين به خاک کشورش، صدها فرد و شرکت مرتبط با روسيه را از جمله در بخش مجتمع صنعتي-نظامي و اعضاي پارلمان اين کشور هدف تحريم قرار داد.

4 ساعت قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

چرا جزاير سه‌گانه تا به حال مسکوني نشده اند؟

وزيران امور خارجه کشور‌هاي عضو شوراي همکاري خليج فارس ، طي نشستي به ميزباني عربستان سعودي بازهم به موضع گيري عليه ايران پرداختند و در بيانيه‌اي ادعاي بي اساس امارات درباره جزاير سه‌گانه ايراني تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسي را تکرار کردند و از تهران خواستند که براي حل اين مسئله با ابوظبي وارد مذاکره مستقيم شود يا دو طرف به ديوان عالي بين‌الملل رجوع کنند.

4 ساعت قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

ايران يکي از توليدکنندگان مطرح راديوداروها در دنياست

رئيس سازمان انرژي اتمي گفت: امروز ما يکي از توليدکنندگان مطرح دنيا در توليد راديوداروها هستيم که هم مبارزات تحريمي شديد روي آن است و هم به لحاظ عمر کوتاه، جابه جايي آنها به سادگي انجام نمي شود و کشور ما توفيق داشت اين داروها را توليد کند و اکنون بيماران در 205 مرکز پزشکي کشور از اين فناوري استفاده مي کنند.

4 ساعت قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

با هرگونه اقدام خصمانه آمريکا نسبت به پهپاد ايراني مقابله مي‌کنيم

رئيس رئيس ستاد کل نيروهاي مسلح در خصوص ادعاي انهدام يک فروند پهپاد ايراني توسط نيروهاي آمريکايي در اقليم شمال عراق گفت: اگر آمريکايي‌ها نسبت به پهپاد ايراني اقدامي داشته باشند، نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران به اين اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و اين حق مقابله و انتقام را براي خود محفوظ مي‌دانيم.

4 ساعت قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

0 مقاله ذخیره شده