استفاده از حساب‌ بانکي اجاره‌اي براي پولشويي

اين روزها در شبکه هاي اجتماعي، تبليغات بسياري در همين زمينه منتشر مي‌شود. ويديوهاي بسيار را مي‌توان در فضاي مجازي و به خصوص اينستاگرام پيدا کرد که در آن فردي آموزش پولدار شدن با مشاهده يک پست يا چند استوري اينستاگرامي را مي‌دهد يا لينک‌هايي که در آن از افراد خواسته مي‌شود که با مراجعه به آن درآمد روزانه خود را به چندين ميليون تومان برساند.

4 روز قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

اشتغال‌زايي و بهبود ارتباطات اقتصادي با کشورهاي همسايه از طريق کريدور شمال-جنوب

مسعود دانشمند، عضو فدراسيون حمل‌ونقل کشور و از اعضاي هيئت‌نمايندگان اتاق بازرگاني ايران در نخستين رويداد بين‌المللي همتايابي در اقتصاد دريامحور به مسئله احياي کريدورهاي کشور اشاره کرد.

4 روز قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

از هر 10 نفر بيکار 4 نفر فارغ التحصيل دانشگاهي هستند

مديرکل نظارت و هماهنگي طرح‌هاي کارآفريني و اشتغال وزارت کار با اشاره به بالا بودن نرخ بيکاري فارغ التحصيلان زن گفت: از هر 10 نفر بيکار در کشور 4 نفر فارغ التحصيل دانشگاهي هستند و عمده فارغ التحصيلان با فضاي کسب و کار روز آشنايي ندارند و از فرصت دريافت مجوز يا گرفتن وام و تسهيلات ارزان قيمت استفاده نمي‌کنند.

8 روز قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

خودکفا شدن 110 هزار خانوار مددجوي امداد در کشور

قائم مقام کميته امداد امام خميني کشور گفت: در سال 1403 خودکفايي و اشتغال 110 هزار خانوار ديگر مددجوي امداد را در دستور کار داريم تا اين خانوارها از پوشش کميته امداد خارج شده و به چرخه توليد و اشتغال کشور باز گردند.

8 روز قبل | نوشته: بخش خبری آذربایجان

0 مقاله ذخیره شده