Alternate Text
Alternate Text

رشد ۱۲ درصدی تولیدات عشایر استان آذربایجان‌شرقی
گزارش تصویری

مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌شرقی، جمعیت دامی عشایر آذربایجان‌شرقی را 1.5میلیون راس برشمرد و گفت: جمعیت ۲ درصدی عشایر ۲۰ درصد گوشت، شیر و فرآورده‌های دامی استان را تولید می‌کنند.
سید محمدحسن آل‌هاشم با بیان اینکه در دنیای امروز، ارتباطات و اطلاع‌رسانی نقش اساسی و حیاتی را در توسعه سیاسی،  اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ایفا می‌کند، اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان قلب تپنده و پل ارتباطی میان افراد جامعه، سازمان‌ها و نهادهاست.
وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه به افکار عمومی به‌عنوان یک ارزش اجتماعی می‌باشد و ارتباط سازنده و موثر بین مردم و مسوولان با استفاده از قابلیت‌های هنرمندانه روابط عمومی میسر می‌شود، افزود: لازم می‌دانم مراتب تشکر و تبریک خود و خانواده بزرگ امور عشایر را  از موفقیت‌های پی در پی روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی اعلام و از زحمات شبانه‌روزی شما سپاسگزاری و در مسیر پرافتخار آگاهی‌رسانی و اعتمادسازی و خدمت به جامعه آرزوی توفیق کنم.
مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌شرقی در این دیدار با بیان اینکه تولیدات عشایر استان آذربایجان‌شرقی  امسال ۱۲ درصد رشد داشته است، گفت: عشایر آذربایجان‌شرقی در سال‌جاری بیش از ۱۱۰ هزار تن گوشت قرمز، ۳۲ هزار تن شیر، ۱۶ هزار تن پشم و ۹ هزار متر مربع ورنی تولید کرده‌اند.
وی، جمعیت دامی عشایر آذربایجان‌شرقی را 1.5میلیون راس برشمرد و یادآور شد: جمعیت ۲ درصدی عشایر ۲۰ درصد گوشت، شیر و فرآورده‌های دامی استان را تولید می‌کنند.