Alternate Text
Alternate Text

اخبار حوادث
گزارش تصویری

زن و مرد آذرشهری قربانی قاتل خاموش

فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر از مرگ زن و مرد جوان بر اثر گاز گرفتگی خبر داد.
یدالله جهان‌آرا اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی110 مبنی بر حادثه گازگرفتگی در یک منزل در روستای «خانمیر» شهرستان آذرشهر، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه هنگامی که ماموران به محل رسیدند، مشاهده کردند یک زن  38 ساله و مردی 41 ساله به علت گازگرفتگی داخل منزل فوت کرده‌اند، افزود: با تأیید مرگ این 2 شهروند توسط عوامل اورژانس 115، اجساد آنان برای اقدامات قانونی به پزشکی قانونی انتقال داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر از شهروندان خواست، با آغاز فصل سرما و استفاده از سیستم‌های گرمایشی، اصول ایمنی استفاده از وسایل مورد نظر را مورد توجه قرار دهند تا هیچ‌گاه شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

خودکشی زن عاشق بعد از مرگ کرونایی همسرش

فرمانده انتظامی نیشابور (استان خراسان رضوی) از خودکشی یک زن در این شهرستان با طناب خبر داد و اظهار داشت: بر اساس آنچه فرزندان این خانم گفته‌اند از روزی که پدرشان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا فوت کرده مادرشان دچار افسردگی شدید شده و فقط یک جسم متحرک بوده است.
سرهنگ حسین دهقان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بر اساس گفته‌های فرزندان این خانم، حدود ۲۰ تا ۲۵ روز قبل شوهر وی بر اثر ابتلا به کرونا فوت می‎کند و به دلیل وابستگی عاطفی شدیدی که داشته دچار افسردگی می‌شود که در نهایت با طناب خود را حلق آویز و اقدام به خودکشی می‌کند.
وی ادامه داد: اگرچه تا کنون اظهار نظرهایی از سوی فرزندان وی مطرح شده اما پرونده تا رسیدن به نتیجه نهایی و علل اصلی این اتفاق در دست بررسی خواهد بود.
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور بیان کرد: بر اساس آنچه فرزندان این خانم گفته‌اند از روزی که پدرشان بر اثر ابتلا به بیماری کرونا فوت کرده مادرشان دچار افسردگی شدید شده و فقط یک جسم متحرک بوده است.
وی در همین خصوص مطرح کرد: خودکشی‌های شهرستان نیشابور اکثراً به دلیل افسردگی‌های شخصی و اختلافات خانوادگی بوده است.
دهقان‌پور در ادامه بیان کرد: شاید ویروس کرونا در افزایش آسیب‌های اجتماعی شهرستان ارتباطی مستقیمی نداشته باشد اما بدون تأثیر هم نخواهد بود. مردم مصوبات ستاد مقابله با کرونا و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی از حضور در تجمعات و اماکن عمومی به جد پرهیز کنند.

پسر ۱۴ ساله قربانی بازی با اسلحه شکاری پدر شد

نوجوان ۱۴ ساله اهل روستای دشت‌شاد از توابع بخش کالپوش میامی در استان خوزستان بر اثر بازی با تفنگ شکاری پدرش کشته شد.
احمد ملایری، فرماندار میامی گفت: نوجوانی در روستای دشت‌شاد از توابع بخش کالپوش میامی در استان خوزستان در حال بازی کردن با تفنگ شکاری پدرش بوده که به دلیل فشردن ماشه تفنگ شکاری، گلوله به سر او اصابت می‌کند و باعث جان‌باختن این نوجوان می‌شود.
فرماندار میامی از خانواده‌هایی که دارای فرزند کوچک هستند خواست در انتخاب وسایل بازی کودکان خود مراقبت‌های لازم را داشته باشند تا به سرنوشت تلخ این کودک و این خانواده دچار نشوند.