Alternate Text
Alternate Text

اخبار حوادث
گزارش تصویری

قاتل خاموش، جان دو نفر را در شهرستان سراب گرفت

سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی از فوت دو نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در یکی از روستاهای شهرستان سراب خبر داد.
وحید شادی‌نیا در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۶:۳۰ جمعه، بیست و پنجم مهر ماه، مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در روستای اسب فروشان شهرستان سراب، فوت مرد۸۰ ساله و زن ۳۵ ساله را سبب شد.
وی خاطرنشان کرد: دو نفر نیز که مسموم شده بودند توسط اورژانس سراب نجات یافته و به بیمارستان انتقال یافتند.
بر اساس این گزارش، سرگیجه ،تهوع،درد بدن و مرگ در صورت عدم اقدام به موقع را از علائم مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، هستند.
چک کردن لوله بخاری و اطمینان از وجود کلاهک دودکش برای پیشگیری از مسمومیت با گاز مونوکسید کربن ضروری است.

ریزش کوه، جان یک نفر را در چاراویماق گرفت

ریزش کوه، جان یک نفر را در چاراویماق آذربایجان شرقی گرفت.
دو نفر از اهالی روستای «داشبلاغ» که اقدام به خاکبرداری از کوه‌های اطراف روستای «تکانلو علیا» برای استفاده در ساخت و ساز ‌کرده بودند، بر اثر بی‌احتیاطی در خاکبرداری و ریزش کوه، در زیر خاک سست گرفتار شده‌اند.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، با کمک نیروهای جمعیت هلال احمر و اورژانس و پلیس این شهرستان یک نفر نجات یافته و به بیمارستان امیرالمومنین (ع) قره‌آغاج جهت مداوا منتقل شد.
متاسفانه جوان ۳۲ ساله در محل حادثه جان باخت.

قتل 3 دختر به دست مادر بی رحم در آپارتمان

مادری که 3 دختر خود را در آپارتمان خود به قتل رساند و خود نیز دست به خودکشی زد نافرجام زد توسط پلیس دستگیر شد.
پلیس وین تأکید کرد که زنی 31 ساله بامداد امروز شنبه با پلیس تماس گرفته و اعلام کرد که وی سه فرزند خود را کشته و قصد دارد خودکشی کند.
در پی این تماس نیروهای پلیس بلافاصله به آپارتمان وی در منطقه «دوناوستادت» رفتند و دم در آن زن را پیدا کردند که خود را زخمی کرده و روی زمین افتاده است.
یک جنایت هولناک در اتریش
همچنین نیروهای پلیس داخل ساختمان نیز اجساد دو دختربچه سه ساله و هشت ماهه پیدا کردند و یک دختر 9 ساله نیز پیدا کردند که به شدت زخمی شده بود.
پلیس زن قاتل را دستگیر کرد و دختربچه زخمی نیز به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان در بخش مراقبت های ویژه نتوانستند جان وی را نجات دهند.
پلیس تأکید کرد که دلایل این حادثه هولناک هنوز مشخص نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.