Alternate Text
Alternate Text

سرمربی تیم فوتبال تراکتور:
شرمنده هواداران شدیم
گزارش تصویری

سرمربی تیم تراکتور گفت: این تیم در بازی مقابل پیکان کاملا تیم برتر میدان بوده و مستحق پیروزی در این بازی بود.
ساکت الهامی در کنفرانس خبری بعد تساوی تراکتور برابر پیکان گفت: تیم تراکتور در بازی مقابل پیکان کاملا مستحق پیروزی و کسب 3 امتیاز بازی بوده و با بدشانسی و بازی بسته حریف به تساوی رضایت داد.
وی گفت: همانطور که پیش بینی کرده بودم بازی سختی برابر پیکان داشتیم و تیم حریف برای بقا و ما برای کسب سهمیه آسیایی به مصاف هم رفتیم.
در این بازی هر چه زمان بازی بیشتر سپری می‌شد بر بازی مسلط‌تر می‌شدیم و کاملا سوار بر بازی بودیم و در بین نیمه نیز نکات لازم را به شاگردانم گوشزد کردم و اگر موقعیت‌هایمان به گل می‌نشست با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده و به 3 امتیاز بازی دست می‌یافتیم.
الهامی گفت: فوتبال همین است و یک روز، روز تیم است و یک روز هم نیست و امروز بازیکنان تیم نهایت تلاش خود را کردند و برابر حریف خود کاملا تیم برتر بودیم و همه بازیکنان زحمت خود را کشیدند و من از آنها ممنون هستم.
وی افزود: شرمنده هواداران تیم تراکتور شدیم، اما هنوز 3 هفته از مسابقات باقیمانده و چون حریفان بالای جدول رو در رو به مصاف هم می‌روند، هنوز هم فرصت داریم و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد، هر چند 3 امتیاز امروز می‌توانست کار ما را راحت‌تر کند.
سرمربی تیم تراکتور گفت: برابر تیمی که 10 نفره دفاع می‌کند بازی کردن خیلی سخت است و پیکان تنها یک فرصت داشت که آن را هم ما شانس آوردیم که گل نشد. من بابت این نتیجه عذرخواهی کرده و مقصر من هستم که در بازی که کاملا برتر میدان بوده و فرصت‌های زیادی داشتیم، موفق به کسب پیروزی نشدیم.
وی افزود: به آقای ویسی هم بابت این نتیجه تبریک می‌گویم و تیم پیکان جایگاهش رده فعلی نیست و تیم خوبی است و البته باید بگویم دروازه بان تیم پیکان از همان ابتدای بازی وقت کشی می‌کرد، هر چند معتقدم بازی دفاعی خودش یک هنر است.
الهامی در مورد کار داوری گفت: کار تیم داوری خوب بود هر چند آقای کرمانشاهی با سوت‌های مکرر خود اجازه حملات تیم ما را می گرفت و از این بابت اذیت شدیم.