Alternate Text
Alternate Text

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
فرهنگ ابتذال غرب را در مرزها زمین‌گیر کنید
گزارش تصویری

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مرزبانان نیروی انتظامی با فعالیت‌های اثرگذار فرهنگی و تقویت روحیه معنوی کارکنان و مرزنشینان، فرهنگ ابتذال غرب را در مرزها زمین گیر کنند.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در دیدار فرمانده مرزبانی استان با بیان اینکه حراست و صیانت از مرزهای هر کشوری کاری تخصصی و مهم است، اظهار کرد: از عمده کارهای مهم نیروهای مرزبانی، جلوگیری از قاچاق، ورود و خروج مواد مخدر، اقدامات فرهنگی و امنیتی است که نیروهای متخصص مرزبانی آذربایجان شرقی با فعالیت‌های شبانه روزی در این حوزه‌ها، امن‌ترین مرز کشور را در شمالغرب ایران به هم میهنان عزیزمان هدیه کرده‌اند.
وی با اشاره به حساسیت کار حفاظت اطلاعات و عقیدتی سیاسی این نیرو در مرزها، گفت: برای جلوگیری از نفوذ دشمن در بین نیروها و مرزنشینان و همچنین جلوگیری نفوذ فرهنگ مبتذل غرب باید قدم موثر و جهادی در اولویت باشد.
وی ادامه داد: مسئولان فرهنگی در مرزها باید فعالیت‌های فرهنگی، عبادی و معنوی در بین نیروها را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح عاملی بازدارند در برابر زیاده خواهی دشمنان است، گفت: نیروهای مسلح با اطاعت محض از فرماندهی معظم کل قوا و نظم در ماموریت‌های محوله، نقش آفرینی در روزهای سخت و رسالت خود می‌دانند و همیشه در این زمینه کارنامه درخشان دارند.
وی، نیروهای مسلح را محبوب‌ترین قشر در بین مردم توصیف کرد و گفت: نیروهای مسلح با وحدت و یکپارچگی اهداف نظام اسلامی را قوام و دوام می‌بخشند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، در ابتدای این دیدار فرمانده مرزبانی استان سرهنگ محمد احمدی از فعالیت این نیرو در مرزهای آذربایجان شرقی گزارش داد.