Alternate Text
Alternate Text

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا :
خودباوری مدل خطاناپذیری انقلاب اسلامی است
گزارش تصویری

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: خودباوری و تکیه بر داشته های داخلی مدل خطاناپذیری انقلاب اسلامی در برابر هجمه های سنگین دشمنان است.
حجت الاسلام حسن کاملی فر در گردهمایی حلقه های صالحین بسیج دانشجویی دانشگاه های تبریز، افزود: در کنار خودباوری که در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب مورد تاکید است، اعتماد به نفس و امید به آینده نیز از دیگر سرفصل های مهم این بیانیه می باشد و عمل و حرکت در این مسیر می تواند راه سعادت و توسعه کشور را هموارتر کند.
وی اظهار داشت: خودباوری فرمول خطا ناپذیری است که توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی برای ملت ایران ترسیم شد و با عمل به این مهم در همه عرصه ها پیروز شدیم و به جهانیان ثابت کردیم که ما می توانیم.
حجت الاسلام کاملی فر توجه به مسایل معنوی را یکی از مهمترین رئوس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد و اضافه کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی توجه و تاکید به مسایل دینی، معنوی و اخلاقی است که سبب موفقیت های بزرگی در عرصه های مختلف شده است.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری به روحیه خودباوری نیازمند است، گفت: در زمان حاضر که دشمنان انقلاب اسلامی با ترفند تحریم اقتصادی درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، همه مسئولان و مدیران عرصه های اقتصادی باید با روحیه انقلابی و خودباوری و اعتماد به نفس بیشتر و کار جهادی یک قدرت باز دارنده درون زای اقتصادی را در مقابل هجمه های دشمنان ایجاد کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا به فضیلت های ماه رمضان اشاره کرد و گفت: اخلاص در عمل و اجتناب از گناهان از الزامات بهره مندی از فرصت ها و فضیلت های این ماه نورانی است.
حجت الاسلام کاملی فر ادامه داد: ماه رمضان فرصت مغتنمی است تا انسان نسبت به انجام اعمال عبادی و ابراز بندگی در مقابل خداوند متعال بپردازد که در این زمینه دوری از گناه و محارم الهی و اخلاص در عمل از الزامات بهره مندی از فضایل این ماه است.